Úvodní stránka » Aplikace kyseliny hyaluronové

Aplikace kyseliny hyaluronové

Aplikace kyseliny hyaluronové cca 30-45 min

Základní cena  3900,-  (hluboké vrásky 4500,-  - konzultace ZDARMA)

Zákrok provádí MuDr. Palo Rana

Objednávky na tel. 777 805 154

Stárnutí kůže má různé příčiny:

 • Fyziologické faktory: postupem času se snižuje kvalita a množství vláken kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Kůže tak ztrácí svou pevnost a pružnost.
 • Vliv prostředí: vystavování kůže slunci, tabákovému kouři a stres zvyšují produkci volných radikálů, urychluje stárnutí kůže.
 • Životní styl: životní styl a nedostatečná péče o pleť mohou mít vliv na předčasné stárnutí kůže.
 • Kyselina hyaluronová je molekula, je přirozenou a podstatnou složkou kůže.
 • Hydratuje pokožku, zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled.
 • Postupem času se množství kyseliny hyaluronové v těle snižuje.  Mezi 40. a 50. Rokem věku zmizí z těla až 50% kyseliny hyaluronové.  Hladina tohoto množství se s přibývajícím věkem snižuje: pleť pod očima a na tvářích ztrácí svou plnost, objevují se první vrásky a kontura obličeje ochabuje, což má vliv na celkový vzhled a harmonii tváře.
 • Kyselina hyaluronová se používá již několik let v estetické medicíně, ale také v medicínských oborech jako například v oftalmologie, revmatologie, gynekologie, ORL.

 


Teosyal ® je exkluzivní řada injektovaných dermálních výplní se 100% kyselinou hyaluronovou.

Není živočišného původu a je  biologicky odbouratelná a vstřebatelná.

Všechny vysoce kvalitní přípravky této řady byly vytvořeny, aby pečovali o krásu celého obličeje. Nabízí konkrétní řešení pro jednotlivé oblasti tváře, krku, dekoltu a rukou.

Jejich působení obnovuje hydrataci kůže, vyplňuje drobné vrásky, dodává tváři objem a je vhodný pro estetickou modelaci rtů.

Přípravky Teosyal ® umožňují obnovit kontury obličeje šetrným a přirozeným způsobem.

Dlouhodobá účinnost až 18 měsíců.

Vyrobeno ve Švýcarsku.

 

Trojitý účinek Teosyal ®

 1. VYPLŇUJE

Aplikuje se přímo pod vrásku, vyplňuje jí přímo zvnitř a díky vytvořenému objemu se vráska napne a je okamžitě odstraněna.

 2. OBNOVUJE OBJEM

Má okamžitý liftingový efekt a dodává pokožce její ztracený objem.  Díky tomu jde o šetrnější alternativu chirurgického zákroku.

 3. REVITALIZUJE

Každá molekula gelu je schopna absorbovat až tisíckrát více vody než je její vlastní hmotnost.  Tato vlastnost zabezpečuje hloubkovou hydrataci pokožky.

 

 • Vyplnění vrásek
 • Remodelace lícních kostí a úprava kontur tváře
 • Zvětšení a modelace objemu rtů s hloubkovým hydratačním účinkem
 • Revitalizace a hydratace pokožky
 • Prevence výskytu tvorby vrásek i v těch nejcitlivějších oblastech jako je krk, dekolt a ruce

 

Aplikace kyseliny hyaluronové je injekční vpich, který má výrazný efekt u středně hlubokých statických vrásek, jako jsou například kolmé vrásky nad kořenem nosu, vrásky mezi nosem a ústními koutky, kolem úst, na bradě apod. Kyselina je vpichována v podobě gelu. 

 Výhodou je, že mimické svalstvo zůstává normálně funkční, gelová hmota vyplní jen rýhu a následně vypne kůži v ní. Mimika člověka a jeho výraz zůstávají zachovány. Ke vpichu se používá velmi tenká jehlička, která pronikne pouze do vnější vrstvy pokožky. Před injekcí lze nanesením analgetického krému  nebo lokální anestezií minimalizovat bolest při aplikaci. Kyselina hyaluronová aplikovaná do kůže okamžitě zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, posiluje její pevnost a pružnost, podporuje tvorbu nových kolagenových a elastických vláken. Ošetřené časti kůže jsou měkké, poddajné a mají přirozený vzhled.