Úvodní stránka » Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický peeling cca 25 min

Základní cena: obličej 600 Kč

Balíček 4 ošetření 2 000 Kč

Objednávky: Zdena Tichá, tel. 724 821 410

Je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku, dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pokožky.

AHA Peeling ovocnými kyselinami Syncare řady AHA GlycoHyal Syncare je první českou profesionální kosmetikou, která vyrábí speciální řadu kosmetiky pro peeling pleti kyselinou glykolovou doplněnou o kyselinu hyaluronovou - přípravky řady GlycoHyal.

 

Jedná se o kontrolovaný proces odstraňování odumřelých kožních buněk, jehož výsledkem je lepší vzhled pokožky. Chemickým peelingem můžeme dosáhnout odstranění stárnoucích projevů pokožky, zmenšení projevů akné, barevného sjednocení a projasnění pleti, zjemnění vrásek a drobných jizviček po akné, zmenšení pórů a zvýšení hydratace a pružnosti pleti. Nejčastěji se ošetřuje oblast obličeje, krku, dekoltu, zad a hřbetů rukou. Obvykle se provádí 3-4 procedury v rozmezí jednoho až dvou týdnů. Po zákroku je pokožka 1-2 dny růžová až červená a následuje mírné žádoucí olupování, které lze skrýt make-upem. Před samotným peelingem se používá přípravný krém, který zaručí vyšší účinnost následujících peelingů.

Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare?

Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH.  Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kůry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane.  Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení ošetřujícího specialisty . V době hojení ( 3- 5 dní ) chraňte ošetřená místa před sluncem a jakékoliv nežádoucí reakce sdělte specialistovi.

Pro docílení dokonalého efektu je třeba 3- 4 ošetření v rozmezí 2-4 týdnů, ale viditelný výsledek je evidentní již po prvním ošetření.

Chemický peeling se nesmí provádět:

v graviditě, při kojení, na opálené pokožce, před plánovaným sluněním.