Úvodní stránka » Depilace (kopie)

Depilace

Depilace cukrovou pastou, ceny viz ceník

Objednávky: Tereza Nikodemová, tel. 773 575 589 

Cukrová pasta EPIL BEAUTY je schválena Statním zdravotnickým ústavem v Praze EPIL BEAUTY je 100 % přírodní produkt bez chemických přídatných látek. Obsahuje aloe vera, která napomáhá regenerovat pokožku a působí preventivně proti případnému zanícení po proceduře.

Cukrová pasta je lehce smývatelná vodou, může být tedy z pokožky odstraněna kdykoliv. Pasta EPIL BEAUTY se aplikuje při teplotě těla, čímž nedochází k popálení kůže jako u jiných metod depilace.

Cukrová pasta odstraní pouze chloupky a odumřelé buňky pokožky. Neničí tedy svrchní vrstvu kůže a minimalizuje tak podráždění a vznik zanícených pupínků. Díky odstranění odumřelých buněk působí celá procedura na pokožku také jako peeling.

Při metodě depilace za použití cukrové pasty jsou chloupky šetrně odstraněny pouze ve směru jejich přirozeného růstu. Cukrová pasta se jemně vpije do vlasového folikulu, čímž zvláční kořen chloupku, který pak lze lépe odstranit bez přetrhnutí a s menší bolestí.

DEPILAČNÍ CUKROVÁ PASTA EPIL BEAUTY ALOE VERA CLASSIC

100 % přírodní produkt pro rychlou, bezbolestnou a jemnou depilaci s aloe vera. Zjemňuje pokožku a minimalizuje riziko alergie a zánětu. Lze aplikovat na oblast obličeje, třísel, paží, podpaždí a nohou. Produkt je vhodný pro citlivou pokožku.

Depilační cukrovou pastu EPIL BEAUTY Aloe Vera classic doporučujeme k aplikaci na místech s citlivou pokožkou, na kterých je zvýšená tělesná teplota, např. podpaždí a intimní partie.

Depilační cukrová pasta EPIL BEAUTY Aloe Vera classic má výjimečně hustou texturu a při aplikaci se příliš nerozmělní, proto je tento produkt vhodný pro začátečníky. Je vhodná pro odstraňování pevných a odolných chloupků. Neobsahuje umělou parfemaci, ropné deriváty, SLS nebo silikonové oleje. 

Cukrová pasta EPIL BEAUTY odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, zdravé vrstvy pokožky nenarušuje. Díky odstranění odumřelých buněk je během depilace proveden i jemný peeling.

Depilace cukrovou pastou minimalizuje zarůstání chloupků a pokožka vydrží déle jemná než po použití horkého vosku.

Další výhody depilace cukrovou pastou :

  • Nepálí – teplota je udržovaná na 37 stupních
  • Nelepí se na pokožku
  • Neochlazuje se na těle
  • Ekonomická spotřeba materiálu
  • Splňuje přísné hygienické požadavky
  • Pravidelná depilace cukrovou pastou způsobuje trvalou epilaci