Úvodní stránka » Fotorejuvenace poprsí

Fotorejuvenace poprsí

Fotorejuvenace cca 30 min

Základní cena: 1 ošetření 2390 Kč

3 ošetření 5445 Kč

6 ošetření 9200 Kč 

Objednávky: Zdena Tichá, tel. 724 821 410

Fotorejuvenace (omlazení) poprsí pomocí E-LIGHT SK6

Efekt fotorejuvenace (omlazení) spočívá v novotvorbě kolagenu a smršťování kolagenových vláken. Dochází k vypnutí kůže a tím zvednutí prsou, zmírnění vrásek a stríí. Prsa vypadají plnější.

Pevnější poprsí bez plastické chirurgie

Ošetření na zpevnění prsou je určeno pro klientky, které si přejí mít pevnější poprsí, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie. Fotorejuvenace poprsí je neinvazivní bezbolestné ošetření prováděné metodou neinvazivní terapie. Ošetření je nebolestivé, neinvazivní, bez narušení vnější vrstvy pokožky a ihned po ošetření se můžete vrátit do běžného života. Výsledkem je hydratace, zpevnění a vypnutí reliéfu pokožky prsou.

Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže – jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, výživa, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

Princip ošetření metodou fotorejuvenace poprsí:

Jedná se o zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie, kde se světelný pulz filtrovaného paprsku absorbuje tkání. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je podpořena novotvorba kolagenu, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a pleť se vypíná. Pleť celkově omládne a tento stav přetrvá až několik let.

Před a po ošetření:

Kůže nesmí být před ošetřením fotorejuvenací podrážděná od slunce nebo solária.

Ošetření je rychlé a bezbolestné.

Po ošetření se neopalujte, nenavštěvujte solárium, saunu, parní lázně, horké koupele.

Princip ošetření:

Každé profesionální ošetření začíná i končí měřením.

Poprsí se po první fotorejuvenaci pozvedne o 1 až 2 cm.

Ošetření trvá cca 30min.

Frekvence a počet ošetření:

Podle stavu pokožky doporučujeme  ošetření absolvovat každé 2-4 týdny. Pro udržení pevného poprsí doporučujeme pravidelně provádět cviky na zpevnění prsou, dbát na správné držení těla a aplikovat zpevňující krémy. Viditelné výsledky hned po prvním ošetření. Doporučeno 3-6 ošetření.

Výsledky ošetření:

Po provedení fotorejuvenace poprsí je výsledkem ošetření hebké a zpevněné poprsí, které Vám dodá mladistvý vzhled a sebevědomí.

Kontraindikace:

  • těhotenství,
  • kojení,
  • epilepsie,
  • rakovina kůže,
  • aktivní opálení,
  • užívání léků vyvolávajících zvýšenou citlivost kůže na světlo (např. antibiotika),
  • zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku.