Úvodní stránka » Kosmetika

Kosmetika

Řada Fresh –  75 min. – 500,-Kč

Řada Muse –  75 min. – 750,-Kč

Řada Bio – Phyto – 60 min. – 600,-Kč

Řada Wish – 75 – 90 min. – 900,- Kč

Objednávky: Jaroslava Hokufová, tel. 724 908 406

Objednávky: Zdena Tichá, tel. 724 821 410

LÉČBA AKNÉ            

OŠETŘENÍ AKNÉ – pomocí intemzivního pulzního světla IPL

Akné je závažný kosmetický problém pleti všech generací. Akné a jizvy zanechávají další následky, které jsou hlavně psychické.

Léčba akné se má léčit již v raném stádiu, aby,byly zmírněny dopady,které na daném jedinci zanechají.

Akné vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz, což způsobí jejich zanícení. Stagnace sekretu mazových žláz má za následek jejich poškození a vznik hlubokého zánětu, po kterém zůstávají jizvy. Stav zhoršuje také přítomnost roztočů, kvasinek a bakterií. Akné se nachází v oblastech kůže s nejvyšší hustotou folikulů – na obličeji, ramenou, horní části hrudi a zádech.

OŠETŘENÍ AKNÉ POMOCÍ IPL – ELEGANTNĚ VYŘEŠÍ VÁŠ PROBLÉM

Doporučujeme kůru 4-6 ošetření 21 – 28 dní a následně dle potřeby. Před ošetřením IPL by pleť měla mít přirozenou barvu, neměla by být opálená čím tmavší pokožka – tím nižší intensita světelného pulzu-tím nižší účinnost Po ošetření je nutné chránit se před UV zářením ochranným faktorem min 50 vyhnout se pobytu v sauně pokožku hydratovat,používat čistící vody a mléka bez alkoholu.

Ceník
Léčba akné obličej 1800 Kč
Léčba akné dekolt 1900 Kč
Léčba akné obličej + dekolt 2600 Kč
Léčba akné ramena 2100 Kč
Léčba akné celá záda 3590 Kč

KOSMETIKA

Řada Muse –  75 min. – 750,-Kč                                    

DOKONALOST OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE! 

MÚZA - pro zachování dokonalosti, krásy a mladistvosti pleti.

Nová linie MUSE je to nejlepší v oblasti kosmetických přípravků s využitím nejnovějších biotechnologií – kmenové buňky. Byla vyvinuta na základě ingrediencí ze vzácných odrůd růží. Linie MUSE pomáhá pleti zůstat zdravou, krásnou a mladou. Unikátní formule optimalizuje přirozené procesy a obnovu pleti, zesiluje její obranyschopnost a výrazně zpomaluje proces stárnutí. Výsledek vás příjemně překvapí. Pleť bude zářit zdravím a svěžestí. Extrakt růže dodá pleti novou energii.

Účinek procedury:

 • obnovuje přirozený ochranný film pleti
 • zabraňuje negativnímu vlivu okolního prostředí, toxinů a UV záření
 • posiluje odolnost pleti při náhlých změnách teplot
 • normalizuje kožní metabolizmus
 • má protizánětlivé působení
 • působí preventivně proti stárnutí a tvorbě vrásek
 • zjemňuje, zklidňuje a hluboce hydratuje pleť
 • vyrovnává kožní reliéf
 • zvyšuje imunitu a antioxidační aktivitu pleti

Řada Fresh –  75 min. – 500,-Kč

Základní ošetření pleti a masáž obličeje

Odlíčení pleti, malá úprava obočí, peeling gomage s vit. E, změkčující aloe vera gel, hloubkové čištění pleti,v případě potřeby čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje a dekoltu, vyživující maska dle typu pleti, multivitamínový výživný krém.

Řada Bio – Phyto – 60 min. – 600,-Kč

Řada určená pro citlivou pleť, problematickou, podrážděnou a kuperozní pokožku.

Odlíčení pleti, malá úprava obočí, aktivní peeling, hloubkové čištění pleti, maska, krém.

Řada Wish – 75 – 90 min. – 900,- Kč

Řada zaměřená na korekci věkových změn.

Odlíčení pleti, malá úprava obočí, aktivní peeling, omlazující sérum, mikroemulze, masáž, regenerační maska, oživující maska, lifting sérum, denní krém.

Proč kosmetika Christina?

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření a vidí a cítí je i sami klienti. Po pár procedurách si změn začne všímat i Vaše okolí. Pokud poctivě kombinujete ošetření v salonu společně s domácí péčí, odměnou vám bude zázračná proměna Vaší pleti a Vy sama ucítíte i uvidíte změny. Kosmetika Christina je vhodná pro všechny věkové kategorie a je zaměřena na řešení širokého spektra problémů pleti od akné, seborhei po hyperpigmentaci a zmírnění projevů stárnutí. To vše bez použítí přístrojů či metod plastické chirurgie.

Ptáte se, jak je možné, že je kosmetika Christina tak účinná? Na vývoji kosmetických řad pracuje tým špičkových vědců z celého světa ve spolupráci se zkušenými kosmetology . Při výrobě přípravků jsou používány nejnovější technologie a vysoce kvalitní suroviny, mnohdy pěstované přímo pro potřeby společnosti Christina. To vše zaručuje nejlepší výsledky, kterých lze kosmetickou péčí dosáhnout. Vždyť i logo této značky zní "It just works" - "Prostě to funguje"a osobně si myslím, že je pravdivé.

Výhodou je i poměr kvality a ceny. Přípravky nasycené aktivními látkami pořídíte za dostupné ceny na rozdíl od výrobků, kde platíte místo za kvalitu za značku a pěkný obal. Nekoupíte je však někde v drogerii, parfumerii či lékárně (tak jako spoustu výrobků, které tam ani nepatří), ale pouze u své kosmetičky s náležitým poradenstvím nebo přímo u zástupce společnosti Christina pro ČR. To dělá z této kosmetiky prestižní záležitost.

Ve své praxi se setkávám i s většími problémy pleti, kdy samotné kosmetické ošetření a používání kvalitní kosmetiky nestačí. Příčina problému je většinou v celkovém zdravotním stavu klienta. Proto je potřeba řešit nejen lokální projev, ale stav dané osoby konkrétně. Aby byl výsledek co nejlepší a klient co nejspokojenější, spolupracuji také s dermatologem nebo odkazuji na léčbu klasickou či alternativní medicínou, která je v dnešní době čím dál vyhledávanější a žádanější.

Wish

Kosmetická linie zaměřená na korekci věkových změn (40+)

Přípravky jsou založeny na originální receptůře a obsahují aktivní komponenty, které přinášejí omlazující efekt:

 • fytoestrogeny a antioxidanty – základní složka linie
 • prasteron – předchůdce androgenů a estrogenů – kompenzuje věkovou ztrátu těchto hormonů v pleti, čímž prospívá jejímu aktivnímu omlazení 
 • melatonin – má výrazný imunomodulující a antioxidační účinek. jeho malá lipofilní molekula lehce proniká do lipidních struktur rohové (zrohovatělé) vrstvy a do  buněčných membrán, chrání je od peroxidní oxidace, zlepšuje regeneraci tkání
 • tioktová kyselina – silný antioxidant se stimulujícím účinkem a metabolickou  aktivností
 • ferulová kyselina – chrání a regenuruje buněčné membrány, zvyšuje imunitu pleti a chrání uVA filtrem
 • fytinová kyselina – antioxidant, exfoliátor s osvětlujícím efektem
 • argirelin (acetyl glutamil hexapeptid3) a dipeptid diaminobutiroil - miorelaxanty. jejich účinek se nejen   sčítá – tyto dvě složky se navzájem doplňují a značně zmenšují reliéf mimických vrásek
 • hydrolizované bílkoviny semen sezamu dodávájí efekt okamžitého a dlouhotrvajícího liftingu
 • mikroemulze – malé molekuly této nové směsi lehce pronikají pokožkou a aktivní komponenty prochází do hlubokých vrstev bez nutnosti ohřevu pokožky a bez  ucpávání pór
 • hydratační komponenty  v mikroemulzní struktuře působí 24 hodin a nezanechávají pocit lepkavosti.

 

 Série WISH je účinná proti stárnutí pro ženy s již existujícími příznaky předčasného stárnutí  pokožky.

Přípravky WISH jsou schopné vyhladit viditelné příznaky stárnutí pokožky. Ve svém výsledku se pokožka vypíná, vypadá svěží a mladší

Účinek procedury WISH :

 • snižuje se výraznost vrásek a zvyšuje se elasticita pokožky zlepšuje se jeji turgor, kožni relief a kontur obličeje
 • pokožka se vypína, získává svěží zdravý vzhled
 • ochrana pokožky před škodlivým působením uV záření a znečištěním z okolního  prostředí
 • pokožka získává látky, které zlepšují látkovou výměnu a obnovují energetickou rovnováhu pletí, efektivně likviduji volne radikaly
 • stimuluje se buněčné dělení a tím rychlejší obnova buněk epidermis
 • optimalni a rychla hydratace pokožky, včetně víček a krku
 

Použití nejnovějších technologií vedlo k vytvoření komplexního, multifunkčního systému pro zpomalení procesů stárnutí pleti, navrácení, zachování a znásobení její krásy.