Úvodní stránka » Masáž tantrická
Tantrická masáž

Tantrická masáž  cca 90 min  - Základní cena: 2500,- 

Tantrická masáž  cca 120 min  - Základní cena: 3200,- 

Tantrická masáž  cca 150 min  - Základní cena: 3800,- 

Objednávky: Martina Schäferová, tel. 775 609 890

Jak masáž probíhá...

Tantrická masáž probíhá ve velmi příjemném prostředí s příjemnou relaxační hudbou a svíčkami, které dokreslují klidnou atmosféru vhodnou k uvolnění se a načerpání nové energie.

Masáž začíná posvátným tantrickým rituálem, při kterém jsou klient i masérka oblečeni do tzv. sarongu. Nejdříve se oba naladí tím, že se na několik vteřin vzájemně zahledí do očí. Poté klient oči zavírá a masérka provede celý tradiční rituál. Při něm se věnuje přední i zadní části těla a to od hlavy až k patám klienta. Při rituálu je velmi přínosný správný dech, i bez něj má však dostačující efekt přípravy klienta na masáž.

Samotná masáž začíná pokládáním horkých ručníků na tělo a to postupně od hlavy k nohám. To má velmi uvolňující efekt pro tělo a hlavně svaly klienta. Pokračuje se jemnými předměty, jako jsou pírka, jemné rukavice atp., které zvyšují citlivost vnímání těla. Ta je velmi hodnotná pro následující práci s energií a jejím rozprostíráním po celém těle. Následuje masáž celého tělo olejem a to včetně intimních partií a jejich okolí. Ta vybudí sexuální energii, která je postupně rozprostírána a "vytahována" do vyšších čaker a celého těla.

 

Záleží čistě na vnímavosti a zkušenostech každého klienta, jak efektivně se mu podaří s energií pracovat a vytahovat jí do celého těla. Masérka samozřejmě s tímto procesem po celou dobu pomáhá a snaží se klienta vést směrem k požadovaným výsledkům.

Tantrická masáž nemá žádný cíl a klient by neměl mít žádná očekávání. Pokud je klient schopen pouze vnímat doteky masérky a zbavit se rušivých myšlenek, které se nám běžně honí hlavou a odvádí nás od přítomnosti, může pak prožít opravdu velmi příjemný, až mystický zážitek. Může tak objevit svůj vlastní skrytý potenciál a tvořivou sílu, kterou může kdykoliv znovu probudit a využívat jí v běžném životě. 

https://www.schamanka.cz/