Úvodní stránka » Masáž tantrická
Tantrická masáž

Tantrická masáž  cca 90 min  - Základní cena: 2500,- 

Tantrická masáž  cca 120 min  - Základní cena: 3200,- 

Tantrická masáž  cca 150 min  - Základní cena: 3800,- 

+ možnost masáže prostaty a BDSM prvků za cenu 400,- navíc ke každé masáži

Po předchozí domluvě je možné objednat si i tzv. čtyřruční masáž se dvěma masérkami.

Ostatní tantrické techniky jako např. dýchání do čaker, Oshovo meditace, případně zpívání

do čaker atd. jsou na základě osobní domluvy. Cena se určuje podle druhu, stupně a délky výuky.

Objednávky: Martina Schäferová, tel. 775 609 890

Jak masáž probíhá...

Tantrická masáž probíhá ve velmi příjemném prostředí s příjemnou relaxační hudbou a svíčkami, které dokreslují klidnou atmosféru vhodnou k uvolnění se a načerpání nové energie.

Masáž začíná posvátným tantrickým rituálem, při kterém jsou klient i masérka oblečeni do tzv. sarongu. Nejdříve se oba naladí tím, že se na několik vteřin vzájemně zahledí do očí. Poté klient oči zavírá a masérka provede celý tradiční rituál. Při něm se věnuje přední i zadní části těla a to od hlavy až k patám klienta. Při rituálu je velmi přínosný správný dech, i bez něj má však dostačující efekt přípravy klienta na masáž.

Samotná masáž začíná pokládáním horkých ručníků na tělo a to postupně od hlavy k nohám. To má velmi uvolňující efekt pro tělo a hlavně svaly klienta. Pokračuje se jemnými předměty, jako jsou pírka, jemné rukavice atp., které zvyšují citlivost vnímání těla. Ta je velmi hodnotná pro následující práci s energií a jejím rozprostíráním po celém těle. Následuje masáž celého tělo olejem a to včetně intimních partií a jejich okolí. Ta vybudí sexuální energii, která je postupně rozprostírána a "vytahována" do vyšších čaker a celého těla.

 

Záleží čistě na vnímavosti a zkušenostech každého klienta, jak efektivně se mu podaří s energií pracovat a vytahovat jí do celého těla. Masérka samozřejmě s tímto procesem po celou dobu pomáhá a snaží se klienta vést směrem k požadovaným výsledkům.

Tantrická masáž nemá žádný cíl a klient by neměl mít žádná očekávání. Pokud je klient schopen pouze vnímat doteky masérky a zbavit se rušivých myšlenek, které se nám běžně honí hlavou a odvádí nás od přítomnosti, může pak prožít opravdu velmi příjemný, až mystický zážitek. Může tak objevit svůj vlastní skrytý potenciál a tvořivou sílu, kterou může kdykoliv znovu probudit a využívat jí v běžném životě. 

Tantická masáž není erotická masáž.

https://www.schamanka.cz/