Úvodní stránka » Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí cca 20 min

Základní cena: 290,- ( balíček 10 aplikací 2500,-) 

Objednávky: Tereza Nikodemová, tel. 773 575 589

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem. O jemnou kůžičku v okolí očí je proto potřeba pečovat. Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima, snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci organismu.

Mikromasáž očního okolí je vhodná pro muže i ženy od 21 let, kdy kůže začíná stárnout. Trvá cca 20 minut. Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek kolem očí a zmenšují se váčky pod očima, také se snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Dále napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladčí.

Masáž se skládá z jemných tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s jemným a mírným tlakem. Po této velmi příjemné masáži se budete cítit báječně odpočinutí a navíc budete překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

Ženám po 30 letech věku doporučujeme chodit na mikromasáž jednou za měsíc – předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.

Mikromasáž zvyšuje pružnost a výživu pokožky v místech, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Účinky mikromasáže

  • zmírnění vrásek v okolí očí (prokrvením kůže)
  • snížení nitroočního tlaku a tím posílení zraku
  • zmenšení váčků pod očima
  • zprůchodnění dutin
  • posílení obočí, které během let klesá