Úvodní stránka » Nehtové špony

Nehtové špony

Aplikace jedné nehtové špony– 500,-Kč

Aplikace dvou nehtových špon – 800,- Kč  

Objednávky: Kateřina Šramelová, tel. 607 289 482

 

LÉČBA ZARŮSTÁNÍ NEHTŮ NA NOHOU 

Aktivní nalepovací špony
- inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo 
  deformovaných nehtů
- vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků
- ihned se přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu
- okamžitá aplikace
- výrazně zmírní vaše nepohodlí
 

 

Ošetření zarostlého nehtu neprovádějte NIKDY sami! Problém se pouze prohloubí, až nabude takových rozměrů, že nebude možné jej ošetřit doma a pak většina postižených vyhledá lékaře, který nehet částečně odstraní nebo strhne.

Proč nehty zarůstají?

1. špatné zastřihávaní - 90% postižených. Nehty se musí stříhat rovně, zapilovat, aby nehet netrhal ponožky, a jemně zkosit ostré hrany, aby nehet neporanil sousední prstec (nezastřihávat do hloubky, nestříhat do obloučku)
2. neustálý tlak na nehtové lůžko - běžci, fotbalisté, hokejisté… Pořiďte si kvalitní obuv, která nesmí být úzká ve špičce (ani od značkového výrobce), vhodné jsou gelové návleky na prst, které se na sport navléknou na palec, jsou k dostání v prodejnách zdravotnických potřeb.
3. nevhodně zvolená obuv - příliš úzká ve špičce nebo příliš krátká. Máte-li druhý prstec delší než palec, musíte obuv vybírat podle delšího prstu.
4. mykóza (plíseň) - důsledná léčba antimykotiky. Na nehet jsou určeny kapky, které vtečou i do valů a pod nehet, do meziprstí patří také kapky, neboť se dobře vstřebají a nevytváří vlhké teplo = živná půda pro plísně. Mast je vhodná na plosku nohy, případně na nehet.
5. dědičnost - prevencí je důsledné správné stříhání nehtů, kontrola stavu a při jakémkoliv problému včasná návštěva podiatra nebo zkušeného pedikéra.