Úvodní stránka » Tádé svíce

Svíčkování Tádé

Tádé svíce cca 30 minut

Cena: 350,-

Objednávky: Markéta Šímová , tel: 777 805 154

Při tomto specifickém postupu se jedná o vysoce účinnou metodu alternativního ozdravného procesu.

Je možné jej provádět jednak jako součást kombinovaných terapeutických procedur, především masáží, nebo meditativních a relaxačních postupů, tak je po zaškolení vhodný i pro některá domácí použití.

Tělové svíčky "Tádé" jsou vyráběny výhradně ručními postupy v soukromém podniku Bioház v maďarském Hévizu (jednom z vysoce energeticky nabitých geomíst), pro jejich tvar hovoří nejeden důvod a při jejich vzniku hrály zásadní roli mnohaleté léčitelské zkušenosti (léčitelství v Maďarsku nelze vykonávat bez absolvování mnohaletých léčitelských odborných škol a úspěšného složení přísných zkoušek) s různorodým terapeutickým využíváním tělových svíček v praxi.

Optimální čas hoření, který bývá u každé osoby individuální, zajišťuje přesná délka svíčky, jež představuje 22 cm.

Základní princip svíčkování:

Svíčka funguje na základě jednoduchého principu působení. Teplo a bioenergie vytvořené při hoření svíčky změkčují v těle nahromaděný maz, který je prostřednictvím známého tzv. komínového efektu vytahován směrem vzhůru, tedy z těla přes kůži ven.

Svíčky tímto způsobem napomáhají likvidaci zánětů v organismu a tak přispívají k celkové regeneraci lidského těla. Používáním svíček "Tádé" podporujeme samoléčebné procesy v těle a napomáháme celkové harmonizaci energií, které jsou tak důležité pro zajištění optimálního fungování ozdravných mechanismů.

 

"Tádé"-svíčky mají patentované složení i výrobní postupy. Sestávají se z bavlněného plátna stříhaného speciálním způsobem v určitých úhlech a sklonech, které je namáčeno do včelího vosku, aby byl prodloužen čas hoření a posléze i tlumen plamen. Vosk tak zvýší teplotu v místě aplikace a zabezpečí patřičnou intenzitu účinku. Při vhodném použití dokáže "svíčka" uvolnit energetické blokády a znovu nastartovat schopnost organismu vypořádat se se škodlivými vlivy buď zcela bez užívání klasických medikamentů nebo jejich účinek výrazně umocní. Proudění pozitivní energie se velmi usnadní a onemocnění začne ustupovat. Vzhledem k tomu, že svíčkou bývají ovlivňovány nikoli následky nýbrž příčiny našich neduhů, bývá odezva organismu hodně efektivní. Svoje blahodárné účinky mohou látky, které jsou v jednotlivých druzích "Tádé"-svíček dále obsaženy (bylinné výtažky viz. níže ), rozvinout též díky teplu a jím vytvářeného podtlaku.

Jako neodmyslitelná složka v této souvislosti funguje přidaná kurkuma, která má výrazné protizánětlivé účinky (poznáme podle tmavých usazenin) a dodává svíčce žluté zabarvení. Tímto způsobem se svíčka "Tádé" stává zcela vyjímečnou v oblasti alternativních přístupů. Svíčka na sebe naváže škodlivé látky a tak funguje na principu podobném jako antioxidanty (škodliviny se např. v podobě bakteriálních sloučenin usazují na vnitřních stěnách svíce). Rovněž se špatné látky dostávají z těla ven uvolněnými energetickými drahami. Svíčka je považována za lék budoucnosti, neboť se jejím včasným použitím dá velmi účinně dané osobě pomoci a lze takto pročistit patřičné dráhy jednotlivých orgánů.

Pokud jsou svíčky chráněny před světlem a uchovávány na chladném a suchém místě, je jejich kvalita zachována po neomezenou dobu.

Postup:

Ošetřované osobě dáme vypít min. 2 dcl vody. Místo aplikace lehce namasírujeme nejlépe křišťálovým olejem ve směru pohybu hodinových ručiček, čímž také napomáháme relaxaci svíčkované osoby. Pro správný účinek zajistíme klidné prostředí a ničím nerušené podmínky pro svíčkování...slabou esoterickou hudbu, místnost bez průvanu, tlumené osvělení.

Na užším (spodním) konci svíčky přidržíme čtvereček gázy, poté přiložíme svíčku na místo aplikace (abychom zamezili falešnému kouři - unikající dým ze spodního otvoru) a svíčku na jejím širším (horním) konci zapálíme. Dbáme, aby svíce hořela ve svislé poloze a držíme ji dvěma prsty (ukazováčkem a palcem). Svíčku po celou dobu hoření nezvedáme, pouze případně posunujeme po povrchu kůže.

Účinek působení je možné znásobit opakovaným přikládáním (1 - 2x denně) dokud se nedostaví požadované ulehčení. Někdy mívá očistný proces turbulentní průběh a člověku se mohou dostavit nepříjemné pocity...bývá to v případě vydatné toxické zátěže organismu.

Svíčku necháváme dohořet po barevné logo ve spodní části a poté ji uhasíme v předem nachystané nádobce s vodou. Proces svíčkování trvá většinou asi 15 - 20 minut.

Svíčka "Tádé" odstaňuje z organismu negativní bloky, uvolňuje cestu k odplavení toxických látek, zlepšuje lidskou psychiku - člověk se cítí duševně vyrovnanější a mentálně stabilnější, svým působením "svíčka" vytváří prostor k zamyšlení se nad daným problémem a nalézání příčin způsobujících komplikace, případně efektivních prostředků k jejich odstranění.

Příklady aplikace svíčky "Tádé":

 • zlepšení zraku,
 • upravení zažívání,
 • ženské a mužské pohlavní problémy,
 • nervozita/podrážděnost,
 • bolesti páteře,
 • onemocnění kloubního aparátu,
 • dutiny (i starší usazeniny),
 • bolesti zubů,
 • horní cesty dýchací,
 • žlučníková onemocnění (aplikace současně s masáží kyčlí a boků),
 • lymfatický systém (povrchový i hloubkový),
 • plicní onemocnění,
 • ledvinové kameny,
 • kožní onemocnění,

Kontraindikace:

Svíčku "Tádé" lze přikládat kdekoli kromě:

 • oblasti srdce,
 • temene hlavy,
 • sliznice,
 • otevřených ran,

 


Používání svíček nenahrazuje lékařskou léčbu ani odborné poradenství.

Po aplikaci svíček začne každý jedinec prodělávat změnu...při pravidelném používání má změna trvalejší charakter.